RT0603BRD07172KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRD07172KL
JLCPCB Part #
C861162
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 172kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS