RT0603BRD0716K2L
MFR.Part #
RT0603BRD0716K2L
JLCPCB Part #
C728583
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS