RT0603BRD07167KL
MFR.Part #
RT0603BRD07167KL
JLCPCB Part #
C6668654
Description
-55℃~+155℃ 100mW 167kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS