RT0603BRD0715K2L
MFR.Part #
RT0603BRD0715K2L
JLCPCB Part #
C861141
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS