RT0603BRD0713R7L
MFR.Part #
RT0603BRD0713R7L
JLCPCB Part #
C861123
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS