RT0603BRD0712R9L
MFR.Part #
RT0603BRD0712R9L
JLCPCB Part #
C861107
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS