RT0603BRC0795K3L
MFR.Part #
RT0603BRC0795K3L
JLCPCB Part #
C861058
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS