RT0603BRC078R87L
MFR.Part #
RT0603BRC078R87L
JLCPCB Part #
C1701447
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.87Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS