RT0603BRC078R2L
MFR.Part #
RT0603BRC078R2L
JLCPCB Part #
C1702134
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS