RT0603BRC0730R9L
MFR.Part #
RT0603BRC0730R9L
JLCPCB Part #
C860825
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS