RT0603BRC07270KL
MFR.Part #
RT0603BRC07270KL
JLCPCB Part #
C860776
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS