RT0603BRC071K33L
MFR.Part #
RT0603BRC071K33L
JLCPCB Part #
C860696
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS