RT0603BRC0716K9L
MFR.Part #
RT0603BRC0716K9L
JLCPCB Part #
C860651
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS