RT0603BRC0712K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRC0712K7L
JLCPCB Part #
C860600
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS