RT0603BRC0710R2L
MFR.Part #
RT0603BRC0710R2L
JLCPCB Part #
C860572
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS