RT0603BRB079R76L
MFR.Part #
RT0603BRB079R76L
JLCPCB Part #
C1721376
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.76Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS