RT0603BRB078R2L
MFR.Part #
RT0603BRB078R2L
JLCPCB Part #
C1721384
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS