RT0603BRB0788K7L
MFR.Part #
RT0603BRB0788K7L
JLCPCB Part #
C860533
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS