RT0603BRB077R15L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRB077R15L
JLCPCB Part #
C1721398
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS