RT0603BRB07787RL
MFR.Part #
RT0603BRB07787RL
JLCPCB Part #
C860509
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS