RT0603BRB0776R8L
MFR.Part #
RT0603BRB0776R8L
JLCPCB Part #
C860508
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS