RT0603BRB0775KL
MFR.Part #
RT0603BRB0775KL
JLCPCB Part #
C860504
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS