RT0603BRB0762RL
MFR.Part #
RT0603BRB0762RL
JLCPCB Part #
C860471
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS