RT0603BRB075R9L
MFR.Part #
RT0603BRB075R9L
JLCPCB Part #
C1721381
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.9Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS