RT0603BRB075R6L
MFR.Part #
RT0603BRB075R6L
JLCPCB Part #
C1721434
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS