RT0603BRB075K23L
MFR.Part #
RT0603BRB075K23L
JLCPCB Part #
C860456
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS