RT0603BRB075K11L
MFR.Part #
RT0603BRB075K11L
JLCPCB Part #
C860454
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS