RT0603BRB0757K6L
MFR.Part #
RT0603BRB0757K6L
JLCPCB Part #
C860449
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS