RT0603BRB074R75L
MFR.Part #
RT0603BRB074R75L
JLCPCB Part #
C7302713
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS