RT0603BRB074K99L
MFR.Part #
RT0603BRB074K99L
JLCPCB Part #
C705709
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS