RT0603BRB0747KL
MFR.Part #
RT0603BRB0747KL
JLCPCB Part #
C860407
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS