RT0603BRB0746K4L
MFR.Part #
RT0603BRB0746K4L
JLCPCB Part #
C860402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS