RT0603BRB0741R2L
MFR.Part #
RT0603BRB0741R2L
JLCPCB Part #
C860385
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS