RT0603BRB073K74L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRB073K74L
JLCPCB Part #
C860375
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS