RT0603BRB073K6L
MFR.Part #
RT0603BRB073K6L
JLCPCB Part #
C860374
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS