RT0603BRB073K65L
MFR.Part #
RT0603BRB073K65L
JLCPCB Part #
C860373
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS