RT0603BRB0738K3L
MFR.Part #
RT0603BRB0738K3L
JLCPCB Part #
C860357
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS