RT0603BRB0734R8L
MFR.Part #
RT0603BRB0734R8L
JLCPCB Part #
C860342
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS