RT0603BRB07348RL
MFR.Part #
RT0603BRB07348RL
JLCPCB Part #
C860339
Description
-55℃~+155℃ 100mW 348Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS