RT0603BRB0732K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRB0732K4L
JLCPCB Part #
C860330
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS