RT0603BRB07309RL
MFR.Part #
RT0603BRB07309RL
JLCPCB Part #
C860317
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS