RT0603BRB072K49L
MFR.Part #
RT0603BRB072K49L
JLCPCB Part #
C860301
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS