RT0603BRB072K37L
MFR.Part #
RT0603BRB072K37L
JLCPCB Part #
C860299
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS