RT0603BRB07280KL
MFR.Part #
RT0603BRB07280KL
JLCPCB Part #
C860280
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS