RT0603BRB0726K7L
MFR.Part #
RT0603BRB0726K7L
JLCPCB Part #
C860269
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS