RT0603BRB07240RL
MFR.Part #
RT0603BRB07240RL
JLCPCB Part #
C860249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS