RT0603BRB0723R2L
MFR.Part #
RT0603BRB0723R2L
JLCPCB Part #
C860246
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS