RT0603BRB0722RL
MFR.Part #
RT0603BRB0722RL
JLCPCB Part #
C860239
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS