RT0603BRB07205RL
MFR.Part #
RT0603BRB07205RL
JLCPCB Part #
C860214
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS