RT0603BRB07200KL
MFR.Part #
RT0603BRB07200KL
JLCPCB Part #
C860211
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS